Kim jesteśmy

Pomożemy Ci zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu

Uwielbiamy pracować bez wychodzenia z domu. Praca zdalna to coś czym zajmujemy się na codzień i w czym jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami. Ten projekt powstał po to aby pomóc Tobie znaleźć Twoją własną drogę do wymarzonej pracy zdalnej.

NASI EKSPERCI

Przedstawiamy naszych ekspertów od pracy zdalnej

 • Witam Was serdecznie. Mam na imię Ala. Przez 36 lat byłam nauczycielką chemii i matematyki. Byłam, bo to już historia. Ponieważ mam jeszcze wiele marzeń, to postawiłam na zmiany.

 • Cześć nazywam się Andrzej Wojtasik z zawodu jestem technikiem mechanikiem pojazdów samochodowych. W zawodzie przepracowałem jako mechanik 10 lat. Od 1997 roku, jestem zawodowym kierowcą. Dodatkowo, od 2012 roku zarabiam przez internet pracując zdalnie, a od 2017 w marketingu sieciowym (internetowym).

  Jestem liderem i kierownikiem projektu PracaPrzez.net.pl prowadzę obecnie zespół ponad 165 osób. 
  Pomagam osobom takim jak TY zarabiać online.

  Poprowadzę i nauczę również Ciebie.

 • Cześć wszystkim, nazywam się Angela. Ukończyłam LO o profilu Wojskowym, a także Studium ,,Technik Ochrony Osób i Mienia". Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania. ,,Nie ma rzeczy niemożliwych ! "

 • Cześć jestem Jarek Oliwiecki jestem niepełnosprawny ale gram w Rugby na wózkach, żyję na sportowo, co dzień ćwiczę na siłowni to mnie motywuje aby się nigdy nie poddawać.

  Moje motto jest takie: dopóki walczysz jesteś zwycięzcą 

 • Liderka i Manager IT w PracaPrzez.net.pl Prowadzę obecnie ponad 50-cio osobowy międzynarodowy zespół marketingowy. Jestem doradcą zawodowym i biznesowym, webdeveloperem, grafikiem, copywriter'em, specjalistką od marketingu internetowego i automatyzacji lejków sprzedażowych. Od 2015 roku jestem przedsiębiorcą i właścicielką Agencji interaktywnej W3wiedxma Web Studio.

  Prywatnie samodzielna mama.

  Moja misja: Pomóc Tobie znaleźć wymarzoną pracę zdalną.


  Jeśli:

  • jeszcze nie wiesz co konkretnie możesz robić online
  • masz dość ciągłego przeglądania ofert, które okazują się nie być dla Ciebie,
  • wiesz już co chcesz robić tylko jeszcze nie wiesz od czego właściwie zacząć
  • marzy Ci się założenie własnej firmy, ale nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać, albo co właściwie na tej działalności robić 
  • potrzebujesz pomocy w wypełnianiu wniosków online

   

  Zapisz się na Webinar,  Umów się na prywatną konsultację online

 • Wizażystka, networker . Od 2020 roku pracuję w międzynarodowej firmie Health&Fitness w Rotterdamie zajmującej się farmaceutyką, oraz  zdrowym life stylem  .  Z pasji jestem makijażystką , wizerunek jest istotny szczególnie w mediach .Dodatkowo zarabiam w marketingu sieciowym wraz z zespołem  ekspertów  z którymi osiągamy zamierzone nam cele.

 • Witam nazywam się Karol Kulczyński. Zacznę może od napisania kilku słów o mojej historii. W roku 2007 ukończyłem Politechnikę Poznańską na wydziale Technologii Chemicznej (specjalność Elektrochemia Techniczna). Potem przez półtora roku pracowałem jako chemik w CLAiO czyli Centralnym Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu. Ale niestety potem już nie pracowałem w wyuczonym zawodzie pracowałem jako kasjer/sprzedawca albo jako magazynier. Szukałem jakiegoś dodatkowego zajęcia aż w końcu znalazłem grupę znajomych, którzy razem ze mną chcą pracować i rozwijać projekt biznesowy.

 • Moje życie to ciągłe dążenie do celu posiadania wymarzonego domu z ogródkiem, gdzie będę mogła otworzyć mini kawiarenkę z własnymi wypiekami. Oczywiście większość produktów będzie pozyskiwana z przydomowych grządek...no ale aby marzenia spełniać trzeba im pomóc...

  Jestem młodą mamą, która ma cudowną córkę i wspaniałego synka oraz wspierającego mnie męża. To dla nich zawsze jestem silna i nigdy nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych...to dla nich żyję, jestem...

 • Nazywam się Urszula Dąbrowska. Od młodych lat pracowałam w gastronomi. Obecnie pracuje w firmie Tauron jako konsultant. A moim drugim dodatkowym zajęciem jest właśnie praca zdalna z grupą wspaniałych przyjaciół. Dzięki którym rozwijam się i buduje wspaniały zespół. Jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców i przykładem na to, że można pogodzić pracę zdalną (nawet jako dodatkową) z wychowywaniem dzieci. Wszystko da się pogodzić wystarczy tylko chcieć i dążyć do realizacji swoich marzeń.

PracaPrzez.net.pl

e-mail: administrator@pracaprzez.net.pl

tel: +48 513361642

 

 

Obserwuj nas: