KIM JESTEŚMY

Pomożemy Ci zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu

Projekt PracaPrzez.net

Uważamy, że praca zdalna jest przyszłością tego świata, sami również pracujemy zdalnie, dlatego chcemy propagować trend pracy zdalnej i dzielić się wiedzą na ten temat, zwłaszcza teraz w czasie pandemii Covid-19, ciągłych lockdown-ów i zwolnień z pracy.  Spotykamy się na wspólnych szkoleniach online i ofline, aby dbać o rozwój osobisty i nasze zdrowie.

Dowiesz się na tej stronie z jakimi typowymi trudnościami i niedogodnościami zmagają się osoby pracujące zdalnie oraz jak sobie z nimi radzić. Znajdziesz mnóstwo przydatnych tip-ów i rozwiązań. Dowiesz się też jakie kroki podjąć aby móc pracować zdalnie w konkretnej branży. Poruszymy także tematy zakładania własnej działalności, inwestowania w internecie i wszelkich innych możliwych sposobów zarabiania pieniędzy przez internet.

Pojawią się również tematy zdrowia i rozwoju osobistego oraz zawodowego, stawianie celów, spełnianie marzeń i wiele innych ciekawych tematów, które z pewnością Cię zainteresują. Koniecznie śledź nas na bierząco.

Nasza Misja

Naszą misją jest pomóc Tobie abyś również mógł/mogła pracować na własnych warunkach z każdego miejsca na ziemi i zarabiać pieniądze, które będą Cię satysfakcjonowały.

Ty też badźCyfrowym Nomadą!

PracaPrzez.net.pl

e-mail: administrator@pracaprzez.net.pl

tel: +48 513361642

 

 

Obserwuj nas: