sobota, 31 lipiec 2021 10:20

Kilka słów o rozwoju osobistym

Napisał

Kilka słów o rozwoju osobistym.

Ludzie coraz bardziej koncentrują się na osiąganiu szeroko pojętego sukcesu. Wyznaczają sobie cele, głównie materialne bądź w znacznym stopniu z nimi powiązane. Pieniądze, sława i wpływy są na pierwszym miejscu. Na drugim ląduje świetny samochód, wielki dom, markowe ciuchy i olśniewająca biżuteria. Trzecie miejsce okupują szczupłe blondynki z cudownie silikonowym biustem. Dopiero gdzieś tam na końcu znajdują się rzeczy, które są naprawdę ważne w życiu. Większość ludzi woli się koncentrować na rzeczach materialnych i trywialnych. Znałem kiedyś kobietę, która powiedziała mi, że facet musi spełniać trzy warunki: być świetny w łóżku, dużo zarabiać i mieć dobry samochód.

Zabrakło miejsca dla duszy i serca, bo rozwój osobisty, to nie tylko nastawienie na zdobywanie dóbr materialnych i osiąganie celów, to cały szereg elementów takich jak rozwój duchowy, emocjonalny, stawianie granic i wiele innych aspektów. 

 

Karol Kulczyński

Witam nazywam się Karol Kulczyński. Zacznę może od napisania kilku słów o mojej historii. W roku 2007 ukończyłem Politechnikę Poznańską na wydziale Technologii Chemicznej (specjalność Elektrochemia Techniczna). Potem przez półtora roku pracowałem jako chemik w CLAiO czyli Centralnym Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu. Ale niestety potem już nie pracowałem w wyuczonym zawodzie pracowałem jako kasjer/sprzedawca albo jako magazynier. Szukałem jakiegoś dodatkowego zajęcia aż w końcu znalazłem grupę znajomych, którzy razem ze mną chcą pracować i rozwijać projekt biznesowy.

https://pracaprzez.net.pl/index.php/karol-kulczynski/kontakt-kk
Więcej w tej kategorii: Czy znasz już swój SI? »

PracaPrzez.net.pl

e-mail: administrator@pracaprzez.net.pl

tel: +48 513361642

 

 

Obserwuj nas: